جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • تودیع و معارفه معاونین سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر

   تودیع و معارفه معاونین سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر

   تودیع و معارفه معاونین سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر در جلسه شورای معاونین حسن بحرینی را بعنوان معاون امور صنایع و معادن و محمد رضا صادقی را بعنوان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت منصوب کرد.

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر در جلسه شورای معاونین حسن بحرینی را بعنوان معاون امورصنایع و معادن و محمد رضا صادقی را بعنوان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت منصوب کرد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی محمدی در جلسه شواری معاونین از زحمات وخدمات رسول گورکی دربخش صنعت و معدن و حیدر یزدان شناس در بخش امور بازرگانی سازمان تشکر نموده و حسن بحرینی را به سمت معاون امور صنایع و معادن و محمد رضا صادقی به سمت معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت منصوب کرد.
   حسینی محمدی با تاکید براینکه تغییرات دربخش های داخلی سازمان می تواند یک نوع پویایی و تحرک بیشتر نسبت به گذشته داشته باشد افزود: صنعت،معدن وتجارت از جمله بخش های مهم و اساسی در جامعه می باشد که باید کلیه مدیران و کارشناسان این سازمان با جدیت ، تلاش و دلسوزی فراوان توان و انرژی خود را بکار گیرند تا استان را در این بخش به جایگاه رفیع و مطلوبی در کشور نشان دهند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,266
تعداد بازدید امروز : 565
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27