جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • اصناف گناوه بعنوان نبض حیاتی اقتصاد استان و جنوب کشور هستند

   رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه:

   اصناف گناوه بعنوان نبض حیاتی اقتصاد استان و جنوب کشور هستند

   اصناف گناوه بعنوان نبض حیاتی اقتصاد استان و جنوب کشور هستند

   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت: بازار و اصناف گناوه نبض حیاتی اقتصاد استان و جنوب کشور هستند که در آینده می توانند نقش آفرینی بیشتری در عرصه های مختلف داشته باشند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان بوشهر؛ محمد حسین داریونی به مناسبت گرامیداشت روز ملی اصناف در دیداربا هیات رییسه اتاق اصناف شهرستان گناوه افزود: اصناف بعنوان یکی از بزرگترین بخش های نظام اقتصادی کشور از جمله بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط بشمار می رود که بخش وسیعی از نظام تولید،توزیع و خدمات را بخود اختصاص داده است.

   داریونی در ادامه خاطرنشان کرد:در طول تاریخ این مرز و بوم قشر زحمت کش اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزشهای دینی کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

   رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه در ادامه این نشست ضمن تبریک یکم تیر ماه روز ملی اصناف از زحمات هیات رییسه و کارکنان اتاق اصناف تقدیر نموده و از آنها خواست با پشتکار و برنامه ریزی بهتر و استفاده از مشاورین خبره اقتصادی و حقوقی در جهت رفع مشکلات اتاق و اتحادیه های صنفی گام بردارند.

   سپس سیدفخرالدین حسینی رییس اتاق اصناف شهرستان توضیحاتی در خصوص فعالیت و عملکرد زیرمجموعه مربوطه ارائه نموده و در پایان دیدگاهها و پیشنهادات خود در رابطه با رونق کسب و کار درشهرستان بیان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,311
تعداد بازدید امروز : 610
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27