جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل مرتبط با صنایع دریایی در استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر:

   ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل مرتبط با صنایع دریایی در استان بوشهر

   ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل مرتبط با صنایع دریایی در استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل دریایی در استان بوشهر از سوی صندوق توسعه صنایع دریایی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی محمدی در این باره گفت:در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد دریایی وهمچنین ایجاد اشتغال دربخش های صنعتی و خدماتی مرتبط با دریا اهم از صیادی، گردشگری وتفریحی در استان بوشهر تسهیلات با بهره 2 الی 4 درصد پرداخت می گردد.

   حسینی محمدی با اشاره به اینکه استان بوشهردارای موقعیت جغرافیایی خوبی جهت تجارت در صنایع دریایی است تصریح کرد:حوزه های مرتبط نظیرساخت شناورهای صیادی ،باری و تفریحی؛ تعمیر و به روز رسانی شناور های صیادی- باری و تفریحی ؛ خرید و تجهیز و به روز رسانی ابزار آلات کارگاهی در حوزه صنایع دریایی ؛ خرید ادوات صیادی؛ گردشگری دریایی و تفریحات آبی ازجمله حوزه های مرتبط می باشد که می توان از تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی استفاده نمایند.

   وی افزود: متقاضیان جهت استفاده ازاین خدمات می توانند با مراجعه به نمایندگی صندوق توسعه صنایع دریایی مستقردرسازمان صنعت،معدن وتجارت استان مراجعه و اقدام نمایند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: با شروع مرحله دوم تسهیلات رونق تولید در استان بوشهرتا کنون 43واحد در حوزه های صنعت،معدن،کشاورزی و گردشگری برای این تسهیلات در سامانه الکترونیکی مربوطه اقدام به ثبت نام نموده اند.

   حسینی محمدی با اشاره به حمایت های این سازمان از صنایع استان عنوان کرد: از مجموع 43مورد متقاظی ثبت نامی تعداد 37مورد در کمیته بررسی و کارشناسی تصمیم گیری و تعیین تکلیف شده که فعلا 24 مورد جهت پرداخت تسهیلات به بانکهای عامل استان معرفی شده است.

   وی در ادامه اضافه کرد:از ابتدای سالجاری تا کنون تعداد 38 مورد جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در راستای حمایت از کالای داخلی تشکیل شده که نتیجه آن 115 مصوبه شامل رفع مشکلات حوزه های تامین اجتماعی، مالیات برارزش افزوده، برق و آب و همچنین ارائه تسهیلات بانکی گردیده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,301
تعداد بازدید امروز : 600
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27