جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • بیش از41هزار مورد بازرسی و نظارت از واحد های صنفی استان بوشهردر هشت ماهه سال 97

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر:

   بیش از41هزار مورد بازرسی و نظارت از واحد های صنفی استان بوشهردر هشت ماهه سال 97

   بیش از41هزار مورد بازرسی و نظارت از واحد های صنفی استان بوشهردر هشت ماهه سال 97

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: طی هشت ماهه سال 97 تعداد 41هزارو 18 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان بوشهر انجام گردیده که منجر به تشکیل 2 هزارو 238فقره پرونده تخلف اقتصادی به ارزش بیش از 125میلیارد ریال صورت گرفته و جهت سیرمراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی محمدی افزود: در راستای جلوگیری از عدم رعایت حقوق مصرف کنندگان تا کنون بیش از41هزار مورد بازرسی از نحوه عرضه و توزیع کالا و خدمات در واحد های صنفی سراسر استان صورت گرفته است.

   حسینی محمدی با اشاره به اقدامات متعدد این سازمان نظیر بازرسی روزانه از سطح عرضه کالا و خدمات، گشت های مشترک بازرسی و غیره تصریح کرد: پیگیری قیمت های غیرواقعی درج شده روی کالاها در اجرای سیاست های تنظیم بازار بمنظور جلوگیری از اجحاف به حقوق مصرف کنندگان با جدیت تمام پیگیری و دنبال می نماییم.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان از شهروندان گرامی خواستار شد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن 124 واحد رسیدگی به شکایات مردمی گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,257
تعداد بازدید امروز : 556
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27