جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • بیش از3هزارو 283 مورد گشت مشترک در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر

   بیش از3هزارو 283 مورد گشت مشترک در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر

   بیش از3هزارو 283 مورد گشت مشترک در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهرگفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا طی 8 ماهه سال 97 تعداد 3283 مورد بازرسی و گشت مشترک با حضور دستگاههای اجرایی مرتبط از بنگاهای صنفی استان انجام گرفته است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی محمدی افزود: این شمار بازرسی و گشت مشترک منجر به تشکیل 136پرونده تخلف اقتصادی به ارزش 272میلیون و886 هزار و 150 ریال گردیده که جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

   حسینی محمدی با اشاره به نظارت مستمر بر واحدهای صنفی و نظارت بر توزیع کالاهای وارداتی در راستای اجرای دستورالعمل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد : بازرسی ها و گشتهای مشترک با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط در استان طی هشت ماهه سال جاری از نظر تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 39درصد رشد داشته است.

   وی با توجه به الزام بودن ثبت موجودی انبارها در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا تاکید کرد: در صورت کشف انبارکالاهایی که در سامانه مذکور ثبت نام ننموده اند بعنوان احتکار و قاچاق صورتجلسه و پرونده آن بنگاه اقتصادی برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال خواهدشد.

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان در این ارتباط از شهروندان هم استانی خواست تا در صورت مشاهده موارد مشکوک به احتکار کالا و انبار‌های غیر مجاز نگهداری کالا‌هایی نظیر مواد غذایی و بهداشتی، لوازم خانگی و ... مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ واحد ستاد خبری این سازمان گزارش کنند تا بازرسان در اسرع وقت موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,342
تعداد بازدید امروز : 641
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27