جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • امنیت صادراتی بنگاههای اقتصادی در بازرهای جهانی با حمایت صندوق ضمانت صادرات ایران

   امنیت صادراتی بنگاههای اقتصادی در بازرهای جهانی با حمایت صندوق ضمانت صادرات ایران

   امنیت صادراتی بنگاههای اقتصادی در بازرهای جهانی با حمایت صندوق ضمانت صادرات ایران

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: در راستای حمایت دولت از بنگاههای اقتصادی صندوق ضمانت صادرات ایران به بعنوان یک ابزاراقتصادی میتواند امنیت صادرات در بازارهای جهانی را در قبال ریسکهای سیاسی و تجاری بنگاههای صادراتی را تضمین نماید.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی محمدی افزود: با توجه به شرایط فعلی که برخی مشکلات در حوزه بانکی و بیمه ای متاثر از تحریم های ظالمانه امریکا است ؛ صندوق ضمانت صادرات ایران بعنوان یک پشتوانه ملی می تواند روابط تجاری ایران را با کشورهای مقصد صادراتی را مستحکم تر نماید.

   حسینی محمدی با بیان اینکه امروزه فروش کالا با شرایط اعتباری به خریداران خارجی بعنوان یک مزیت رقابتی در بازارهای بین المللی محسوب می گردد عنوان کرد: موسسات بیمه اعتبار صادارتی یا صندوق ضمانت صادارت رسمی در کشور به عنوان ( ECA ) وظیفه پوشش های ریسکهای اعتباری ناشی از فروش مدت دار را به عهده خواهند داشت.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اضافه کرد: صندوق ضمانت ایران به عنوان ECA رسمی ایران دستاوردهای مهمی در سال گذشته داشته که از این رو بنگاههای اقتصادی استان بوشهر می توانند از خدمات حمایتی این صندوق بهره مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,280
تعداد بازدید امروز : 579
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27