جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • قنادان و شیرینی فروشان مکلف به خالص فروشی می باشند

   معاون سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر:

   قنادان و شیرینی فروشان مکلف به خالص فروشی می باشند

   قنادان و شیرینی فروشان مکلف به خالص فروشی می باشند

   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : تمامی فروشندگان و عرضه کنندگان شیرینی مکلف به خالص فروشی می باشند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ رضا جمالی در این باره افزود : برخی از قنادان و شیرینی فروشان هنگام فروش شیرینی جعبه را نیز با شیرینی وزن و معادل قیمت شیرینی با مصرف کنندگان محاسبه می نمایند که این امر از مصادیق بارز کم فروشی می باشد.

   جمالی با اشاره به ابلاغ های مکرر سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در خصوص رعایت این موضوع توسط قنادان تاکید کرد: با توجه به اعتراض برخی از شهروندان نسبت به عدم خالص فروشی دربرخی ازقنادی ها ؛ بازرسی و نظارت ویژه بر فعالیت قنادان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است و برخورد قاطع با متخلفین به عمل خواهد آمد.

   ایشان اضافه کرد : در همین راستا تا کنون بازدیدهای متعددی از قنادی های شهر بوشهر بعمل آمده که برخی از واحد های متخلف شناسایی و نسبت به تشکیل پرونده تخلف کم فروشی اقدام گردیده است.

   وی تصریح کرد این بازرسی ها از تمامی واحدهای قنادی سطح استان ادامه خواهد داشت و در برخورد با متخلفین هیچ گونه اغماضی نخواهد شد.

   معاون نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهردر پایان اعلام کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف ؛ مراتب را به ستادهای خبری این سازمان و شهرستانهای تابعه با شماره تلفن 124 ؛ اطلاع دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,273
تعداد بازدید امروز : 572
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27