جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • طرح ویژه بازرسی و نظارت بربازار بصورت مستمر تا 15فروردین ماه 98 ادامه دارد

   طرح ویژه بازرسی و نظارت بربازار بصورت مستمر تا 15فروردین ماه 98 ادامه دارد

   طرح ویژه بازرسی و نظارت بربازار بصورت مستمر تا 15فروردین ماه 98 ادامه دارد

   معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهرگفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازارکالا و خدمات از اول بهمن ماه سال جاری آغاز و بصورت مستمرتا 15فروردین ماه سال 98 ادامه خواهد داشت .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر؛ رضا جمالی با اشاره به ضرورت کنترل و نظارت برقیمت ها ازجمله اولویت های مهم این معاونت می باشد افزود: بمنظورافزایش تقاضای عمومی شهروندان در ایام پایان سال و با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه برنامه ریزی گسترده ای نظیرگشت های بازرسی روزانه،گشت مشترک بازرسی با حضور دستگاههای مرتبط ،دریافت گزارشات مردمی ازطریق سامانه 124 ، بازرسی مستقیم برقیمت کالاهای ضروری تنظیم بازارو غیره است.

   جمالی عنوان کرد: جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری ، دقیق و کارشناسی به شکایات و گزارش های مردمی و همچنین اتخاذ تمهیدات لازم بمنظور هم افزایی و همکاری موثر با سایرنهادها و دستگاههای مرتبط در سطح استان در راستای وحدت رویه در اقدامات نظارتی از دیگر اهداف این طرح می باشد.

   وی با بیان اینکه جلسات تنظیم بازارمعمولا بصورت هفتگی در حال برگزاری است تصریح کرد: هماهنگی لازم با دستگاههای مرتبط از جمله شرکت های پشتیبانی امور دام، تعاون روستایی و غله و خدمات بازرگانی و سایر دستگاههای متولی تأمین و توزیع کالاهای هدف خاص ایام نوروز (میوه، گوشت قرمز، گوشت مرغ، شکر، نان، روغن ، برنج و ...) و سایر کالاهای اساسی با توجه به تصمیمات ابلاغی در قالب صورتجلسات کارگروه تنظیم بازارانجام خواهد شد.

   معاون سازمان صنعت،معدن وتجارت استان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی وتقلب، احتکار و... از طریق تماس تلفنی باشماره ۱۲۴ ستادخبری سازمان ویا بصورت حضوری گزارشات خود را اعلام نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,242
تعداد بازدید امروز : 541
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27