جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان بوشهر(آزمایشی)

بنر سایا
   
 
  • اختصاص بیش از3هزارتن سهمیه شکرتنظیم بازاراستان بوشهر

   اختصاص بیش از3هزارتن سهمیه شکرتنظیم بازاراستان بوشهر

   اختصاص بیش از3هزارتن سهمیه شکرتنظیم بازاراستان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از3هزار تن در راستای طرح تنظیم بازاراستان خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر ؛ سیدحسین حسینی محمدی گفت : با پیگیری های به عمل آمده علاوه بر 1550 تن سهمیه اولیه شکرتنظیم بازار استان ؛ بیش از 1400 تن سهمیه مازاد نیز جهت تامین کامل تقاضا به استان تخصیص یافت .

   حسینی محمدی افزود : با توجه به پیگریهای انجام شده ۳ روز تولید کارخانه شکر فسا فقط به استان بوشهر اختصاص یافته که حواله های صادره به نوبت درحال بارگیری و ارسال به استان می باشد .

   وی اضافه کرد: از سهمیه اولیه اختصاصی تا کنون 900 تن به مقصد استان بارگیری و بخش عمده ایی تحویل عوامل فروش در سطح عرضه خرد گردیده و همچنین ۲۳۷۵ تن شکر اختصاصی از سهمیه قبل و جدید نیز بدون نوبت در حال بارگیری از کارخانه مرودشت به مقاصد توزیع استان می باشد .

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اشاره کرد: به منظور تامین کامل و از بین رفتن صف های طولانی با اضافه شدن ۵۰ عامل دیگر فروش در سطح شهر بوشهر و ۱۵ عامل هم برای بخش های مرکزی ، تعداد عوامل توزیع شکر در شهرستان بوشهر مجموعا ۱۱۵ مرکز افزایش یافت .

   وی در پایان تاکید نمود: برای صنوف شیرینی پزی ، قناد و صنعت نیز سهمیه مجزا در نظر گرفته شده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,611,240
تعداد بازدید امروز : 539
آخرین به روزرسانی : 14:13  1398/04/27