X
پنجشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۲۰:۲۳ ۳۸۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
خبر

وزیر صنعت،معدن و تجارت:

شرکت های تولیدی به بازارهای داخلی بسنده نکنند

وزیرصنعت،معدن و تجارت گفت:شرکت های تولیدی نباید فقط به بازارهای داخلی بسنده کنند بلکه تولید را با رویکرد صادراتی برنامه ریزی کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

وزیرصنعت،معدن و تجارت گفت:شرکت های تولیدی نباید فقط به بازارهای داخلی بسنده کنند بلکه تولید را با رویکرد صادراتی برنامه ریزی کنند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهربه نقل از ایرنا محمد رضا نعمت زاده پنجشنبه درجریان بازدید از طرح های تولیدی استان بوشهرافزود:شرکت های داخلی باید بازاریابی و جذب مشتری خارجی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به وجود شرکت صدرا در بوشهر یادآورشد:برنامه ریزی برای شکوفایی صنعت دریایی از اولویت های وزارت صنعت،معدن و تجارت است.

نعمت زاده ادامه داد: وجود سواحل طولانی یک فرصت بالقوه برای کشور است که باید به بالفعل تبدیل شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:وسائل وارداتی شرکت صدرا جزو ماشینی است و پس از تائید این وزارتخانه از معافیت مالیاتی برخوردار می شود.

وی افزود: کالاها در صنایع دریایی از هر ردیفی که باشند مشمول معافیت مالیاتی می شوند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت که استاندار بوشهر نیز وی را همراهی می کرد از شرکت های فعال در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شرکت صدرا بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.

بازدید از فازهای پارس جنوبی، مجتمع های پتروشیمی انتخاب، کاویان، مراورید، دماوند، مرجان و مهر و متانول کاوه از برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بود.

نشست بانماینده ولی فقیه دراستان بوشهر و شرکت در شورای هم خانواده صنعت،معدن و تجارت از دیگر برنامه های سفر یکروزه وزیر صنعت ، معدن و تجارت به این استان است.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3556472460429
Query time: 2.6083215077718