X
پنجشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۲۰:۴۱ ۴۱۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
خبر

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بوشهر:

صنعت دریایی یکی از اولویت‌های وزارت صنایع است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت دریایی یکی از اولویت‌های وزارت صنایع است به گونه‌ای که در شورای عالی دریایی همه اعضا بر اولویت‌ گذاشتن این صنعت تأکید دارند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت دریایی یکی از اولویت‌های وزارت صنایع است به گونه‌ای که در شورای عالی دریایی همه اعضا بر اولویت‌ گذاشتن این صنعت تأکید دارند.

 

به گزارش روابط عمومی  سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهربه نقل  از خبرگزاری تسنیم ، محمدرضا نعمت‌زاده عصر امروز در بازدید از شرکت صنعتی دریایی صدرا، با بیان اینکه صنایع دریایی باید توانمندتر شود، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه صنعت دریایی دارای توانمندی‌های بسیاری است که باید در طراحی و تولید تجهیزات دریایی بیشتر بکوشد.

 

وی با تأکید بر توسعه فعالیت خدمات فنی-مهندسی، تصریح کرد: با توجه به قابلیت‌های بالای صنعت دریایی ایران‌صدرا لازم است خدمات فنی و مهندسی این صنعت بیشتر نشان داده شود تا در سطح بین‌الملل مورد استفاده قرار گیرد.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولیدات صنایع دریایی بین‌المللی است، خاطرنشان کرد: محصولات این صنایع که براساس استانداردهای بین‌المللی طراحی و ساخته می‌شود، باید به فعالیت‌های این مهم بیشتر توجه شود.

 

نعمت‌زاده با تأکید بر حل مشکلات شرکت صدرای بوشهر، افزود: مشکلات گمرکی و بانکی صنعت دریایی ایران‌صدرا با ارائه راهکارهای لازم در کوتاه‌ترین زمان برطرف شود.

 

وی با بیان اینکه صنعت دریایی مورد حمایت معاون اول رئیس‌جمهور و همه دولتمردان است، افزود: مشکلات این صنعت باید به صورت پروژه‌ای ارائه شود تا بر اساس زمان‌بندی تعیین شده یکی پس از دیگری برطرف شود.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر پاکسازی محیط کار افزود: باید کارگاه‌های شرکت صنعتی و دریایی از نخاله‌ها پاکسازی شود تا رغبت مشتریان برای انعقاد قرارداد و ساخت سازه‌های دریایی افزایش یابد.

 

وی با بیان اینکه صنعت دریایی یکی از اولویت‌های این وزارتخانه است، افزود: محصولات صنعتی-دریایی یکی از اولویت‌های شورای عالی دریایی و وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همه تأکید دارند مشکلات این صنعت در اولویت برطرف شود.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه ایران دارای سواحل طولانی است، افزود:‌ بر‌اساس دستورات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عمران و توسعه مکران باید سایت‌های صنعتی دریایی ایران در شمال و جنوب فعالتر و پروژه‌های جدید طراحی و تعریف شود.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0438785552979
Query time: 2.2958210309347