X
دوشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۳:۴۶ ۳۴۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
خبر

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دراستان بوشهر گفت:

9 هزار واحد صنعتی در کشور احیا می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از احیای 9 هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل خبر داد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرعلی یزدانی درجلسه ای با حضور استاندار بوشهر،رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ،مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر و برخی از مسئولین اقتصادی استان  با اشاره به پرداخت 9 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای احیا واحدهای صنعتی کوچک و متوسط گفت: از 9 هزار واحد صنعتی یاد شده 3 هزار واحد آن راکد  است.

یزدانی با بیان اینکه 3 هزار واحد صنعتی کوچک راکد است افزود: شش هزار واحد صنعتی نیز زیر ظرفیت اسمی فعالیت می‌کند که برای احیای آن 3 هزار واحد صنعتی 3 هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی شده است.

وی افزود: 99 هزار واحد صنعتی مجوز تاسیس گرفته‌اند که طرح‌های با بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی امسال راه‌اندازی می‌شود.

وی از راه‌اندازی 2 هزار واحد صنعتی نیمه تمام خبرداد و بیان کرد: پیش بینی می‌شود امسال با پرداخت 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات 2 هزار واحد صنعتی نیمه تمام تکمیل و وارد مدار تولید شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصریح کرد: با راه‌اندازی این واحدهای صنعتی 184 هزار و 500 شغل جدید ایجاد می‌شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بابیان اینکه 31 هزار هکتار زمین صنعتی برای واگذاری باقی مانده است تصریح کرد: در استان بوشهر 20 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب است که در 18 شهرک و ناحیه آن زمین واگذار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 167 شهرک و ناحیه صنعتی تقاضا محور هستند افزود: 98 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور منابع محور است که این شهرک‌ها و نواحی صنعتی 70 درصد منابع این سازمان را تامین می‌کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1979573567708
Query time: 2.4030345280965