X
سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۱۶ ۶۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
۲۲۰۰ تن برنج و شکر ویژه ماه مبارک رمضان به استان بوشهر اختصاص یافت

۲۲۰۰ تن برنج و شکر ویژه ماه مبارک رمضان به استان بوشهر اختصاص یافت

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برای ماه مبارک رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار کشور یکهزار و ۱۰۰ تن برنج وارداتی هندی و به همین میزان شکر به این استان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ ابوالقاسم محمدزاده در گفت و گو با ایرنا افزود: در ابتدا ستاد تنظیم بازار برای ماه مبارک رمضان ۶۰۰ تن برنج وارداتی هندی و ۶۰۰ تن شکر به استان بوشهر اختصاص داده بود که با پیگیری انجام شده در هر کدام از این اقلام ۵۰۰ تن سهمیه فوق العاده به این سهم این استان بوشهر افزوده شد و اکنون در حال جذب است.

وی بیان کرد: بخشی از این اقلام در شهرستان‌‏ها توزیع، نیاز هیات‌‏ها از طریق سازمان تبلیغات اسلامی تامین شده و سهمیه مردمی نیز از طریق فروشگاه‌‎های منتخب و واحدهای صنفی در حال جذب و عرضه است.

محمدزاده عنوان کرد: همچنین واردات روغن با ارز ترجیحی در حال انجام است و اکنون به وفور در فروشگاه‏‌های استان بوشهر وجود دارد.

وی یادآور شد: کارخانه‌های روغن نباتی دزفول و گچساران مبادی تامین روغن استان بوشهر هستند و در این زمینه همه واحدهای خرده و عمده فروش که در سامانه جامع تجارت نام نویسی کرده باشند می‎‌توانند با مراجعه با سازمان صمت حواله تامین روغن را دریافت کنند.

محمدزاده اظهار داشت: در موضوع مرغ نیز تصدی و تهیه مرغ در مبادی و کشتارگاه بر عهده جهاد کشاورزی است با این حال عرضه مرغ به صورت قطعه‌‎بندی غیرمجاز اعلام شده و عرضه مرغ گرم نیز با قیمت هر کیلو ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان در حال انجام است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.910681247711
Query time: 11.152299245199