X
شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۳۶ ۳۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
تامین کالا‌های اساسی مردم بوشهر در ماه مبارک رمضان

تامین کالا‌های اساسی مردم بوشهر در ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر ، سید حسین حسینی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیمای بوشهر از تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم بوشهر شامل شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز ویژه مبارک ماه رمضان خبر داد و افزود: با توجه به شرایط بازار، علاوه سهمیه‌ای که به صورت کشوری در نظر گرفته شده، هزار تن برنج و شکر نیز به سهمیه قبلی استان اضافه شده که در حال جذب هستیم و از طریق شبکه توزیع به دست مردم خواهد رسید.

وی عنوان کرد: سهمیه شکر به صورت بسته‌های یک کیلو گرمی به قیمت هر بسته ۸۷۰۰ تا ۸۸۰۰ تومان در واحد‌های صنفی عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ادامه داد: همچنین ۱۷۰۰ تن سهمیه روغن هم از کارخانه‌های کشور جذب و از طریق شرکت‌های پخش، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز معین توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: برنج مورد نیاز مردم نیز از طریق فروشگاه‌های منتخب، تعاونی‌های کارمندی و کارگری و بخشی نیز از طریق مراکز خیریه توزیع می‌شود تا به تنظیم بازار داخلی کمک کند.

حسینی گفت: دو نوع برنج تایلندی و هندی در حال توزیع است که قیمت هر کیلو برنج تایلندی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و برنج هندی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

وی از تامین گوشت قرمز سهمیه استان هم خبر داد و گفت: مرحله اول این سهمیه جذب و توزیع شده و مرحله دوم نیز در حال جذب است که با قیمت مصرف کننده ۸۰ هزار تومان از طریق فروشگاه‌های منتخب عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه قیمت زولبیا و بامیه هر کیلوگرم بین ۳۷ و ۳۸ هزار تومان تعیین شده است بیان کرد: شکر مورد نیاز بخش قنادان هم از اداره کل غله و خدمات بازرگانی فارس تامین شده که با قیمت میانگین ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار واحد‌های شیرینی پزی قرار داده می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.131221453349
Query time: 11.162704944611