X
دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰ ۴۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
شکر تنظیم بازار آماده ورود به بازار بوشهر

شکر تنظیم بازار آماده ورود به بازار بوشهر

معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بالغ بر ۲هزار تُن شکر تنظیم بازار در حال بسته‌بندی است که از طریق واحد‌های صنفی توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر ؛ ابوالقاسم محمدزاده در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر با بیان اینکه شکر تنظیم بازار آماده ورود به بازار بوشهراست ، بیان کرد: بر پایه مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور و استان، در ماه مبارک رمضان اقلام اساسی برای تعادل بخشی به قیمت‌های بازار توزیع می‌شود.

وی افزود: در همین زمینه افزون بر دو هزار تن شکر تنظیم بازار تهیه شده و در حال بسته‌بندی است که به‌زودی از طریق واحد‌های صنفی توزیع می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان افزود: قیمت هر کیلو شکر برای استفاده عموم ۸۷۰۰تومان و شکر مورد استفاده قنادی‌ها را ۱۱هزار و ۵۰۰تومان می باشد .

وی با بیان اینکه روغن خوراکی به وفور در کشور تولید می‌شود افزود: واحد‌های خرده فروش برای دریافت روغن باید در سامانه جامع تجارت ثبت نام و مباشرین عمده نیز باید روغن را از کارخانه‌های تهران، گچساران و دزفول تهیه کنند.

محمد زاده گفت: بیش از ۱۷۰۰تن برنج هندی هم به استان اختصاص یافت که بر اساس جدول جمعیتی میان شهرستان‌ها توزیع شده و با توجه به اینکه سهمیه برنج دریافتی کمتر از نیاز بازار بود، تصمیم گرفته شد در اختیار نهاد‌های حمایتی مانند بهزیستی، کمیته امداد، اصناف و سایرگروه‌هایی که در نتیجه بیماری کرونا آسیب دیده‌اند قرار بگیرد.

وی قیمت هر کیلوگرم برنج را به صورت خرده فروشی ۱۸هزار و ۵۰۰تومان عنوان کرد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان ادامه داد: همچنین ۵۲تُن گوشت قرمز تنظیم بازار به قیمت هر کیلوگرم 80 هزار تومان به استان اختصاص یافت که تصمیم گرفته شد این کالا نیز مانند برنج به گروه‌های هدف اختصاص یابد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.581069946289
Query time: 10.687803109487