X
شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ۱۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   بازرگانی خارجی   ایمنی بهداشت محیط زیست انرژی    اطلاعیه ها  
چچ
۴۵۰ واحد صنفی متخلف استان بوشهر پلمپ شدند

۴۵۰ واحد صنفی متخلف استان بوشهر پلمپ شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از زمان آغاز موج چهارم کرونا در این استان تاکنون ۴۵۰ واحد صنفی که پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی را رعایت نکردند، پس از تذکرهای لازم‌ پلمپ شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی در گفت و گو با ایرنا افزود: با این وجود عمده واحدهای صنفی استان بوشهر نیز در اعمال محدودیت‌ها همکاری قابل توجهی داشتند و با شرایط قرمز کرونایی واحدهای خود را برای مدت ۲ هفته تعطیل کردند.

وی بیان کرد: واحدهای صنفی شهرستان‌های دشتستان، گناوه و دیلم که همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند برای سومین هفته است که برای پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا کسب و کار خود را تعطیل کردند.

حسینی ادامه داد: نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی همچنان به صورت جدی با همکاری اتاق اصناف، تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی تداوم دارد تا با رعایت بیشتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: این موضوع در بخش توزیع کالاهای اساسی نیز مدنظر قرار گرفته تا از ایجاد صف و اجتماع‌های خطرناک همراه با احتمال شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

حسینی ادامه داد: در این ارتباط از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون یکهزار و ۶۰۰ تن برنج هندی در سه مرحله جذب شده و از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی منتخب در بین قشرهای آسیب‌پذیر در حال توزیع است.

وی افزود: در ارتباط با شکر نیز میزان موردنیاز بخش صنف و صنعت با قیمت هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ از طریق شرکت غله و خدمات بازرگانی تامین می‌شود و در بخش خانوار نیز یکهزار تن در اختیار واحدهای بسته‌بندی کننده قرار گرفته تا با قیمت هر کیلو هشت هزار و ۷۰۰ تومان به دست مصرف کننده نهایی برسانند.

حسینی اظهار داشت: با هدف تامین گوشت موردنیاز نذرهای هم استانی‌ها، ۵۲ تن در اختیار گروه‌های هدف قرار گرفته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.80047194163
Query time: 10.903265794118